Doğal Gıda Ürünleri

Balıkesir Yöresel

 

Balıkesir Yöresel olarak kurulduğumuz ilk günden beri en doğal ve lezzetli yöresel ürünleri mutfağınıza sunuyoruz. Balıkesir’in temiz havasının ve verimli topraklarının en lezzetli eseri olan ürünlerimizi, en güvenli ve hijyenik koşullarda sizlere gönderiyoruz.

Balıkesir’in hava kalitesi kanıtlanmış meralarında yetişen hayvanlardan elde edilen süt ürünlerini, köy tavuklarının doğal yumurtalarını, Balıkesir sahilinin asırlık zeytin ağaçlarından elde edilen zeytin ve zeytinyağını, geleneksel yöntemler ile doğal hazırlanan el emeği salçaları üreticisinden sizlere ulaştırıyoruz.

Ürünlerimizi küçük üreticilerden de temin ederek hem istihdam sağlıyor hem destek veriyor hem de el emeği, yöresel ve en doğal ürünleri size sunma imkanı buluyoruz. Yerel üreticilerimizin, geleneksel yöntemler ve el emeği ürettikleri, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden lezzetli ürünleri görünür hale getiriyoruz.

Güvenilir ve hakiki doğallıkta ürünler bulmanın zorlaştığı günümüzde, Yöresel ürünler ile teknolojinin imkanlarını birleştirerek; sizin, zaman ve çaba sarf etmeden kolay ve güvenli bir şekilde doğallığa ulaşılabilmenizi sağlıyoruz.

Sağlıklı beslenmenin en temel ihtiyacı olan doğal ve güvenilir gıdalara ulaşmak için ilk durağınız, Balıkesir Yöresel olarak, Balıkesir’in yöresel ürünlerini sizlere ulaştırmaktan onur duyuyoruz.